ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:25 24.06. 2016


Жінка під час сварки вбила свого чоловіка в селищі Оржиця на Полтавщині

Жінка загнала чоловікові ножа в серце. Нібито через сварку, хоча сама ж потім викликала йому швидку допомогу.


Про це Gazeta.ua повідомили у Полтавській обласній поліції.

Вони чомусь посварилися того вечора. Жінка схопила ножа і завдала удару в серце. Потім сама викликала швидку. Від рани чоловік помер дорогою до лікарні. Про смерть повідомив фельдшер, який його віз,

- розповів Юрій Сулаєв, речник Полтавської обласної поліції.

Жінка може отримати від семи до п'ятнадцяти років ув'язнення.

поліція, кримінал, убивство, Оржиця

За темою:

  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • На Полтавщині засудили чоловіка, який підняв руку на жінку
  • У центрі Полтави ротвейлер напав на жінку
  • Топ-5 за тиждень :