17:24 26.06

Легендарний мотоболіст опинився в епіцентрі скандалу

У Кам'янець-Подільському відбувся черговий матч чемпіонату країни з мотоболу "Поділля" - "Дружба", який було зупинено у четвертому періоді за рахунку 4:4 - через бійку, в якій дісталося Володимиру Калініну.

Анатолій Таран, тренер "Дружби", розповів про інцидент у Кам'янець-Подільському:
 - За кілька хвилин до кінця матчу Володимира Калініна вилучили за начебто наїзд мотоциклом на ногу арбітру. Як тільки він виїхав у штрафну зону з трибун на нього накинулися близько 30-ти вболівальників і почали бити. Так зав’язалася серйозна сутичка. Володимиру надали допомогу у кареті швидкої допомоги і зараз він практично не бачить на одне око. Для нас це серйозна втрата...

Відео скандальної сутички - з 14-ї хвилини.
У складі "Дружби" всі голи забив саме Володимир Калінін, у складі "Поділля" хет-триком відзначився Денис Кшемінський, ще один гол забив Вадим Касап.

Рішення щодо цього поєдинку прийматимуть компетентні органи, які відповідають за проведення чемпіонату.

26 червня "Дружба" гратиме у Вознесенську з "Восходом".