15:46 27.06

Гравці "Фаворита" виступили на етапі чемпіонату з пляжного волейболу

У Харкові відбувся перший етап чемпіонату країни з пляжного волейболу серед чоловіків, в якому серед 30 команд (двоє гравців) виступили дві з Полтави - у складі наших земляків грали й волейболісти "Фаворита".

Кращого результату досягла полтавська пара Максим Дінець-Руслан Шевцов, яка фінішувала на підсумковому сьомому місці. У першості (до двох перемог) полтавці у турнірі плей-офф в 1/16 фіналу перемогли Володимира Куща (Суми) - Артема Генова (Приморське) - 2:1 (22:20, 17:21, 15:8), в 1/8 фіналу - Руслана Денщика (Краматорськ) - Олега Мірошника (Біловодськ) - 2:0 (24:22, 22:20), у чвертьфіналі програли найсильнішій чоловічій парі українського пляжного волейболу Олегу Плотницькому (Харків) - Іллі Ковальову (Рівне) - 0:2 (19:21,14:21).

Потім - уже в турнірі плей-аут - Дінець-Шевцов у чвертьфіналі перемогли Максима Яковлєва-В'ячеслава Гурина (Рівне) - 2:0 (21:15, 21:14), однак у півфіналі плей-аут програли Владиславу Павленку (Запоріжжя) - Ігорю Свиридову (Кіровоград) - 0:2 (18:21, 19:21).

Інша полтавська пара Максим Ведашенко - Данило Крайник розділила останню позицію (25-30 місця) на першому етапі чемпіонату. Наші земляки, на жаль, програли два матчі поспіль: спочатку - в 1/16 фіналу плей-офф - Р. Денщику-О. Мірошнику - 0:2 (15:21, 12:21), а потім - в 1/8 фіналу плей-аут - В. Кущу-А. Генову - 1:2 (21:18, 18:21, 8:15).

Максим Дінець і Руслан Шевцов до свого рейтингу цьогорічного чемпіонату країни з пляжного волейболу отримали 66 пунктів, а Ведашенко-Крайник - 36 пунктів.

Другий і третій (фінальний) етапи чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків відбуватиметься у серпні, відповідно у Херсоні та Івано-Франківську.