ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:02 27.06


Щонеділі полтавців запрошують покататися на мотузках і допомогти розвідникам АТО

Благодійну акцію заради збору коштів на тепловізор для розвідників влаштували неподалік Білої альтанки.

І розвага, і допомога – аби зібрати кошти на тепловізор для розвідувальної роти 24 окремої механізованої бригади імені князя Данила Галицького, волонтери Полтавського батальйону небайдужих ініціювали чергову благодійну акцію. Відтепер щонеділі усі охочі – і дорослі, і діти – можуть покататися на швидкісному мотузковому спуску, який ще називають "тролей". Благодійний внесок за один спуск становить 30 гривень для дорослих і 20 гривень для дітей.

Волонтери, катаючи полтавців, збирають кошти для розвідки
Мета волонтерів цього разу – назбирати 100 тисяч гривень.

Стільки коштує саме той прилад, який замовили хлопці. Ми розуміємо, що зібрати таку суму, – справа нелегка. Але сидіти, склавши руки, теж не можемо. І завдяки небайдужим полтавцям вже маємо неабиякий, у такій складній фінансовій ситуації, результат,

- говорить один із організаторів акції Сергій.

Кошти під час акції збирають традиційно у скриньку. Потім їх перерахують на окремий рахунок, призначений виключно для зборів коштів на потреби розвідників – 5168 7556 1920 6788, Матвієнко Ольга Сергіївна.

Долучитися до акції і отримати неймовірні враження від швидкісного спуску можна щонеділі орієнтовно із 16.00 до 19.00. Планують, що на мотузковому спуску можна буде покататися і 28 червня, інформує "Коло".

волонтери, ПБН, тролей

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.