11:22 28.06

45-річна спортсменка встановила рекорд Полтавщини з дводобового бігу, пробігши майже 172 км

У Вінниці відбувся найекстримальніший чемпіонат України з легкої атлетики - з дводобового бігу (48 годин), за підсумками якого 45-річна Тетяна Остапенко встановила новий рекорд Полтавщини, за 48 годин вона пробігла 171 кілометр 988 метрів.

У жіночій першості з цього супермарафону "Самоперевершення" наша землячка посіла п’яте місце. А чемпіонкою України з дводобового бігу стала 59-річна Ольга Стадник із Львівської області, яка за 48 годин здолала аж 239 кілометрів 160 метрів. Срібною призеркою стала 56-річна Юлія Старосельська (Харківська обл.) - 211 кілометрів 451 метр, бронзовою - 67-річна Лариса Лабарткава (Львівська обл.) - 210 кілометрів 871 метр.

Дводобовий біг - чи не єдиний вид, в якому ветерани "кладуть на лопатки" весь молодняк української легкої атлетики. У першості чоловіків чемпіоном став 43-річний Михайло Український (Запорізька обл.), який за 48 годин пробіг 290 кілометрів 509 метрів. "Срібло" дісталося 56-річному Володимиру Сухоставському з Вінницької області (251 км 271 м), "бронза" - 55-річному Миколі Круку з Києва (247 км 325 м). Представник Полтавщини - 25-річний Євген Малик фінішував на 12-му місці, здолавши за 48 годин - 148 кілометрів 058 метрів. Цікаво, що у 2015 році полтавець Євген Малик був чемпіоном України у цій номінації, здолавши тоді за 48 годин - 255 км 144 м.