13:52 28.06

Полтавці в Італії зіграють за дев’яте місце дефчемпіонату світу з футболу

В Італії триває дефчемпіонат (для спортсменів з вадами слуху) світу з футболу, на якому кістяк збірної України представляють гравці полтавського "Інваспорту".

У груповому раунді українці посіли третє місце у групі С (з трьома нічиїми) й не пробилися до чвертьфіналу плей-офф. 27 червня у втішному турнірі плей-аут (за 9-12 місця) наша дефзбірна у півфіналі - у місті Еболі, нарешті, здобула свою першу перемогу в Італії, вигравши у дефзбірної Саудівської Аравії - 1:0. Тепер 29 червня у стиковому матчі за дев’яте місце суперником українців буде дефзбірна Італії, яка в іншому півфіналі плей-аут перемогла Японію - 5:2.

У той же час матчі чвертьфіналів дефчемпіонату світу закінчилися з такими результатами: Німеччина - США - 3:1, Росія - Бельгія - 3:0, Аргентина - Велика Британія - 5:1, Туреччина - Єгипет - 1:0 (у додатковий час).

Цікаво, що дефзбірні Єгипту і Великої Британії, які випередили Україну у групі С, не змогли пробитися до півфіналу й поборотися за медалі дефчемпіонату світу.