17:54 29.06

Яровий завоював "золото" юнацького чемпіонату країни у штовханні ядра

У Кіровограді триває юнацький (до 18 років) чемпіонат України з легкої атлетики, у перші два дні якого спортсмени Полтавщини завоювали дві медалі. Підростає гідна зміна, яка з часом має гучно про себе заявити.

Чемпіоном України серед юнаків у штовханні ядра (вага якого - 5 кг) став Олександр Яровий із Кременчука, який переміг у фіналі турніру з результатом кандидата у майстри спорту - 17 метрів 02 сантиметри. Наш земляк переміг із величезним відривом, випередивши на 56 сантиметрів срібного призера - Олександра Романовського з Донецької області (16 м 46 см).

Талановита Олександра Полтавець із Пирятина завоювала срібну медаль у секторі для стрибків у висоту також із результатом кандидата у майстри спорту - 1 метр 77 сантиметрів (найкращою виявилася друга спроба). Після цього наша землячка ще тричі штурмувала висоту 180 см та, на жаль, у жодній із спроб їй ця висота не підкорилася.