19:55 29.06

У перенесеному матчі чемпіонату Полтавщини здивувало "Динамо"

29 червня у Решетилівці відбувся перенесений поєдинок 9-го туру чемпіонату Полтавщини з футболу серед аматорів. Місцеве "Динамо" приймало "Фламінго" (Горішні Плавні) - і несподівано програло 2:3.

Динамо — Фламінго - 2:3 (Ребенок, Рудик — Великий, Пойда, Башаков).

Варто відзначити перемогу гостей, які невдало провели перше коло першості. У Решетилівці вони грали добре і перемогли, навіть незважаючи на те, що деякий час грали у меншості - арбітр Олексій Біліченко на 75-й хвилині гри вилучив футболіста "Фламінго" Башакова з поля.

Всі голи, втім, були забиті до перерви - протягом перших півгодини матчу. Гостям пощастило забити на один гол більше, ніж господарям, у складі яких цього разу не було Олексія Ротаня та Олександра Мелащенка.

Матчі останнього туру першого кола відбудуться наступної суботи, 2 липня.

Становище лідерів після 10 ігор: 1. Олімпія Савинці - 24 очка. 2. Колос Лазірки - 23. 3. Оржиця - 18. 4. Велика Багачка - 18. 5. Динамо Решетилівка - 17. 6. Рокита - 17.