14:54 30.06

Химочка завоював "бронзу" ветеранського Кубка України з більярду

У Нікополі відбувся відкритий Кубок України з більярдного спорту у "Московській піраміді", і окремо - турнір ветеранів (за 50 років), де наш земляк Григорій Химочка з Миргорода підтвердив свій високий клас.

Наш 67-річний земляк завоював бронзову медаль у турнірі серед ветеранів.

У першому турі Григорій Химочка переміг Віктора Тютюнникова (Миколаїв) - 3:1, у другому - програв Степану Мирончуку (Кіровоград) - 2:3 - і змушений був прокладати собі шлях до півфіналу через "нижню сітку" турніру.

Тут представник Полтавщини переміг по черзі Віктора Марченкова (Нікополь) - 3:0 та Михайла Демидова (Івано-Франківськ) - 3:2. У півфіналі Григорій Химочка програв багаторазовому чемпіону України в усіх номінаціях (чоловіки, сеньйори, ветерани) майстру спорту, 70-річному Анатолію Маливанчуку (Шаргород) - 1:4 і став бронзовим призером.
У фіналі Кубка України серед ветеранів Маливанчук переміг Євгена Чебенєєва (Нова Каховка) - 4:2.