ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 30.06


 310 полтавців пробігли 310 кілометрів на підтримку парків

У Полтаві відбувся перший парковий біговий марафон. 310 полтавців по черзі подолали 310 кілометрів. Цифру обрали на честь 310-річчя Конституції Пилипа Орлика.

310 кілометрів за три дні пробігли по черзі 310 полтавців. Провели біговий марафон на підтримку інфраструктури парків міста.

Бігти полтавці могли будь-де, у самому парку чи навколо нього. Основна умова участі, після бігу зробити селфі у парку та викласти в соцмережу.

Акцію провели з нагоди 310-річчя від створення Конституції Пилипа Орлика. Саме тому організатори обрали таку відстань, та саме таку кількість учасників.

"Це більше ніж пробіг, більше ніж саме про цю знаменну дату. Хотілося показати як багато людей в нас бігають, або просто гуляють парком. Звернути увагу на ту інфраструктуру. Про те, що в нас люди люблять місця де живуть. Що муніципальні простори мають бути хоч з мінімальною облаштованістю. Доріжки та освітлення", – прокоментувала заступниця директора парку "Перемога" Катерина Бабіч.

Бігали полтавці три дні. Дехто брав участь у марафоні кілька разів, говорять організатори. Всі, хто був учасником забігу та виклав світлину, отримають на згадку медалі, пише PTV .

 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.