ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:02 01.07


У Полтаві відтепер діють нові тарифи на тепло. ІНФОГРАФІКА

Із 1.07.2016 в Україні починають діяти нові тарифи на опалення та гаряче водопостачання. Щоправда, постанова, яка остаточно затвердить це рішення, нині знаходиться на реєстрації в Мін’юсті.

Нові тарифи затвердили на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 9 червня цього року. Постанова комісії за номером 1101, яка остаточно затвердить ці тарифи, ще має пройти процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції та офіційну публікацію, тільки після цього наведені цифри можна буде вважати остаточними.

Однак уже нині фахівці радять споживачам звернути увагу на так звані авансові платежі, таким чином розподіливши збільшену вартість тепла на місяці перед опалювальним сезоном.

Порівнявши дані постанови та інформацію про актуальні тарифи із офіційного сайту ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго", редакція Energolife.info підготувала інфографіку. В таблиці відображено як зміниться вартість опалення та гарячого водопостачання для абонентів цього підприємства, у випадку якщо НКРЕКП залишить без змін цифри наведені у постанові.

тарифи, енергія

За темою:

  • З першого червня зростуть тарифи на електроенергію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.