ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:02 01.07


У Миргороді для майбутніх воїнів відчинили двері місцевої авіабригади. ВІДЕО

Полтавський обласний військовий комісаріат провів День відкритих дверей у 831-й бригаді тактичної авіації, що дислокується у Миргороді.

Більше 330 учасників заходу з числа представників районних державних адміністрацій області, районних (міських) військових комісаріатів, молодіжних військово-патріотичних організацій, студентів та молоді прибули до військової частини у місті Миргороді.

Головна мета - чесно і відкрито, нічого не приховуючи, сприяти свідомому рішенню громадян на користь військової служби, адже зараз як ніколи армія потребує вмотивованих, патріотично налаштованих професіоналів

- зазначив у своєму зверненні заступник Полтавського обласного військового комісара по особовому складу та зв’язкам із громадськістю підполковник Едуард Бородай.

Представник військової частини розповів про бойовий шлях, внесок і участь авіації, і зокрема Миргородської частини в антитерористичній операції, далі на п'яти навчальних місцях присутніх ознайомили з казарменим приміщенням, особливостями несення служби роти охорони, бойової технікою тощо.

До речі, як повідомляє прес-служба облвійськомату, 30 червня з Полтавського обласного збірного пункту в черговий раз було направлено 75 добровольців, які свідомо прийняли рішення стати на захист країни та підписати контракт із Збройними Силами. А з початку року більше тисячі громадян Полтавщини вже уклали контракт на проходження служби.

військомат, авіабригада, екскурсія, Миргород

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.