14:34 02.07

Сестри Смірнови виграли чотири медалі юнацького чемпіонату країни з плавання

У Львові завершився юнацький чемпіонат України з плавання, за підсумками якого збірна Полтавщини у медальному заліку посіла 5-е місце серед усіх областей. Це стало можливим завдяки здобуткам сестер Смірнових.

Аліса Смірнова завоювала у Львові три медалі у вільному стилі плавання, з яких дві "золоті" - на довгих дистанціях - 400 метрів (4 хвилини 49,06 секунди) і 800 метрів (9:56,15), та одна срібна медаль - на 200-метрівці (2:17,67). Аліна Смірнова стала бронзовою призеркою на 200-метрівці брасом (2:52,44).

В активі наших дівчат також три четвертих місця. Аліна Смірнова фінішувала одразу поза п'єдесталом двічі (50 метрів брасом і 200 метрів на спині) та ще раз - дівоча збірна Полтавщини (комбінована естафета 4х100 метрів). Ще були три п'ятих місця: Вікторія Вахтіна (50 і 200 метрів батерфляєм) та Аліна Смірнова (200 метрів комплексного плавання) та четверо шостих місць: Аліса Смірнова (100 метрів вільним стилем), Аліна Смірнова (100 метрів брасом), Катерина Семенова з Горішніх Плавнів (50 метрів на спині) та дівоча збірна Полтавщини (естафета 4х100 метрів вільним стилем).