ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:44 03.07


Полтавці завоювали 26 золотих медалей у спортивних танцях

У Коблевому протягом двох тижнів тривала серія чемпіонатів України за версією IDSL (Міжнародної ліги спортивних танців), де визначалися переможці та призери у спортивних, сучасних та східних танцях.

Представники Полтавщини блискуче виступили у спортивних танцях. Спортсмени клубів із Полтави - "Рондо" (головний тренер - Олександр Рондоль), "Реверанс" (головний тренер - Світлана Кулик) та клубу "Гран-Прі" з Чутового (головний тренер - також Світлана Кулик) загалом завоювали 52 медалі чемпіонату України, із них - 26 золотих. Наші земляки відзначилися в усіх номінаціях.

Двічі перемогли - серед молоді (до 18 років) і серед юніорів (до 15 років) представники "Рондо" Іван Рибалко-Вероніка Комарова (номінація спортивних танців - С+В та 2Д-фрістайл, латиноамериканська програма). Також двічі переможцями у парній першості були Дмитро Живолуп-Влада Неізвидська - серед юніорів (фрістайл і загальний залік). Ще 9 золотих медалей спортсмени "Рондо" вибороли у сольних (одиночний розряд) спортивних танцях у різних вікових номінаціях: Давид Моргуль, Марія Бідніна, Анастасія Божинська, Анастасія Чмихало (у них - по дві перемоги) і Марія Постольняк.

Чемпіонами України в сольних номерах програми у різних номінаціях стали спортсмени полтавського клубу "Реверанс" (серед ювеналів і юніорів): Олександра Ялинник, Катерина Сівкова, Ольга Величковська (усі - по двічі), Андрій Рябчук, Наталія Мінєєва і Оксана Конон.

В активі спортсменів клубу "Гран-Прі" (Чутове) - три золоті медалі у першості серед дітей (7-9 років), їхніми володарями стали: у парній програмі спортивних танців - Сергій Шухевич-Марта Дацко, у сольній програмі - Катерина Неїжмак і Софія Пересада.


спорт, танці, діти

За темою:

  • На Полтавщині з’явиться нова вітроелектростанція
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.