11:40 06.07

Полтавці перемогли у всеукраїнському турнірі з компак-спортингу

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський турнір із компак-спортингу (стрільбі по літаючих цілях), в якому збірна Полтавщини впевнено перемогла у командному заліку.

Наші земляки загалом уразили 521 ціль (із 600 можливих): майстер спорту Анатолій Близнюк - 186 (із 200 можливих), Володимир Білоус - 173, Юрій Курячий - 161.

Друге місце - у команди "Майстер" (Хмельницький) - 518 цілей, третє - у збірної Кіровоградської області - 500 (за додатковими показниками), четверте місце у команди Хмельницької області - також 500 цілей. П'ятими фінішувала збірна Київської області (479).

За підсумками окремого заліку в особистій першості переміг полтавець Анатолій Близнюк, він продемонстрував блискучий результат - 186 цілей - і випередив майстра спорту міжнародного класу Сергія Істомінова (Київ), який уразив лише 178 цілей із 200 можливих.