ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:34 06.07


Записатися на прийом до керівництва Полтавської ОДА тепер можна через онлайн-сервіс iGov

Третьою послугою порталу державних послуг iGov, яку запровадила у себе Полтавська ОДА, став "Запис на прийом до посадовця". Пояснюємо, як саме використовувати цей інструмент відкритості влади у своїх цілях.

Нагадаємо, що 4 квітня голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав розпорядження про використання порталу державних послуг iGov. Окрім послуг "Звернення до голови ОДА" та "Запит на отримання публічної інформації" в Полтавській облдержадміністрації стала доступною і послуга "Записатись на прийом до посадовця". Нині її використовують лише у чотирьох областях.

Після реєстрації заявки на телефон користувача навіть приходить смс з повідомленням про реєстрацію заявки і початок її обробки. Наразі до підключених до iGov надавачів послуг у Полтавській області (серед яких і ОДА) подали тільки дві реєстрації на прийом. Така ж ситуація і з іншими ОДА.

Для того, щоб записатися на прийом до посадовця Полтавської ОДА, потрібно спочатку зайти на портал iGov. З допомогою фільтру варто обрати Полтавську область, знайти розділ "Взаємодія з державними органами" і натиснути на послугу "Записатись на прийом до посадовця".

Система має ідентифікувати вас, щоб убезпечитись від анонімних розіграшів та некоректної інформації. Потрібно увійти через BankID (увівши дані Інтернет-банку, який під’єднаний до системи) або електронно-цифровий підпис (наприклад, ЕЦП податкової, Мінюсту та ін.).

Коли ви пройшли цей крок, то побачите свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові). Тепер можете заповнити форму для інформаційного запиту. Вона включає в себе ваш телефон та електронну пошту (не потрібно навіть адреси реєстрації).

Далі ви вводите прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка прийде на прийом до посадовця. Тобто ви можете заповнити заявку на людину, яка потребує прийому для вирішення свого питання, але не має інтернету або не знає, як користуватися цим сервісом.

Наступним кроком є вибір органу, до посадовців якого бажаєте записатись на прийом. У нашій області поки що це можна зробити лише до Полтавської ОДА та чотирьох РДА — Козельщинської, Лохвицької, Пирятинської та Полтавської.

Важливим є вибір посадовця, до якого хочете прийти на прийом. На даний момент доступно п'ять представників обласної влади:

 • Голова Полтавської ОДА (Валерій Головко) - перший і третій вівторок місяця, з 09:00 до 13:00;
 • Перший заступник Полтавської ОДА (Андрій Пісоцький) - другий і четвертий четвер місяця, з 10:00 до 14:00;
 • Заступник голови Полтавської ОДА (Олег Пругло) - другий, четвертий і п’ятий вівторок місяця, з 10:00 до 14:00;
 • Заступник голови Полтавської ОДА (Роман Товстий) - перший, третій і п’ятий четвер місяця, з 10:00 до 14:00;
 • Заступник голови — керівник апарату Полтавської ОДА (Микола Білокінь) - перша, третя і п’ята середа місяця, з 10:00 до 14:00.

Останні два пункти - призначення дати прийому та стислий зміст питання. Тут все просто - дивитеся, коли в посадовця прийомні дні і обираєте зручний для вас час.

Варто пам’ятати, що замовляючи послугу, Ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних та підтверджуєте їх актуальність. Всі ці кроки займають кілька хвилин. Далі співробітник ОДА обробляє вашу заявку, інформує прес-служба Полтавської ОДА.

прийом, ОДА, iGov

За темою:

 • Після аномальної спеки на Полтавщину насувається гроза з градом
 • Президент України присвоїв посмертно звання Герой України військовому з Полтавщини
 • Рівень води в річках Полтавщини знижується на кілька сантиметрів за добу
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.