ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:37 07.07


Голова ОДА "вибив" збільшення фінансування Укравтодору. Нібито на боротьбу з наслідками стихії

Учора Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглядав звернення голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка щодо виділення додаткових коштів на ліквідацію наслідків негоди у в регіоні та відбудову доріг.

Про руйнування, яких зазнали у ніч з 22 на 23 червня Лубенський, Пирятинський, Лохвицький і Чорнухинський райони, на комітеті доповідав голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Необхідність виділення коштів для Полтавщини її очільник підтверджував дефектними актами, які фахівці Служби автомобільних доріг у Полтавській області склали в епіцентрі стихійного лиха — в Чорнухинському районі.

Нагадаємо, що через руйнування негодою доріг у районі, сполучення з деякими населеними пунктами взагалі було припинено, зокрема, з селом Хейлівщина. Під загрозою опинилося життєзабезпечення населених пунктів — постачання продуктів харчування, питної води, надання медичної допомоги.

У середу 6 липня Бюджетний комітет Верховної Ради України якраз розглядав питання про виділення Укравтодору додаткового фінансування.

Тому полтавська обласна влада, попередньо заручившись підтримкою т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгенія Бараха, прохала врахувати потреби регіону. Тобто виділити додаткові кошти, збільшивши цьогорічне фінансування Служби автомобільних доріг у Полтавській області (йдеться про понад 116 мільйонів гривень) ще на 85 відсотків.

За це звернення Бюджетний комітет проголосував одностайно. Далі справа — за Кабінетом Міністрів України.

гроші, бюджет, стихія

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за незаконне отримання компенсацій за поселення ВПО
  • На Полтавщині на утримання місцевих рад передбачено 2,6 млрд гривень
  • Британські шахраї виграли 4 мільйони з вкрадених 180 фунтів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.