ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:14 07.07


Кубок України з мотоболу перенесли на вересень

Найближчими днями у Мачухах мав відбутися турнір Кубка України з мотоболу, який щойно перенесли на вересень. Участь збірної України на Євро наразі також під питанням.

Кубковому переносу, за інформацією кореспондентів нашого сайту, сприяв цілий ряд факторів. Певні проблеми з прибуттям на липневий кубковий турнір мали команди "Восход" (Вознесенськ) і "Поділля" (Кам'янець-Подільський). Тож виникла реальна загроза перетворення національного турніру – у Кубок Полтавської області, за участю трьох команд: "Ниви" (Вишняки), "Дружби" (Мачухи) та "Колоса" (Нові Санжари).
У той же час і самі команди Полтавщини стикнулися з рядом кадрових проблем. У складі "Ниви" (Вишняки) могли не зіграти Сергій Пузик - він мав гіпс на нозі та Юрій Жиденко, який перебував на лікарняному. Також ще відчуває наслідки травми гравець "Колоса" (Нові Санжари) Валерій Зімовець.

Але якщо кубковий турнір перенесли практично без вагань, то тренувальний збір національної збірної України з мотоболу переносу не підлягає. Хіба що у тому випадку, якщо мотобольна збірна України відмовиться від участі у чемпіонаті Європи 2016 року. Тож саме з наступного понеділка має розпочатися цей збір. Але у багатьох фахівців та уболівальників виникає слушне запитання: "Так хто ж гратиме за збірну України наприкінці липня на чемпіонаті Європи в Голландії?".

Для такого запитання є певні підстави. Окрім того, що деякі провідні мотоболісти України відчувають проблеми зі здоров'ям, уже з’явилися й ті, хто повідомив про свою відмову (але, можливо, не остаточну) виступати за збірну команду. Серед них - двоє гравців вознесенського "Восхода" - кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату країни В'ячеслав Лазаренко і Олександр Павловський.

У черговий раз - уже не вперше в історії - над українським мотоболом знову почали згущатися хмари. Ми вже знаємо, чим такі ситуації завершувалися у недалекому минулому. Хотілося б, щоб цього разу таки знайшовся інший вихід із цього - уже традиційного "штопора". Бо, на відміну від Кубка України, чемпіонат Європи з мотоболу ніхто переносити не збирається.

спорт, мотобол, Кубок України

За темою:

  • У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор
  • Після аварії на Полтавщині помер 28-річний мотоцикліст
  • Надія Соколовська — бронзова призерка молодіжного чемпіонату Європи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.