ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:33 07.07


Плотіцина не пробилася до фіналу Євро на стометрівці з бар'єрами

7 липня в Амстердамі (Голландія) представниця Полтавщини Ганна Плотіцина виступила у півфіналі чемпіонату Європи з легкої атлетики - з бігу на 100 метрів із бар'єрами.

У першому (з трьох) півфінальних забігів наша землячка показала свій цьогорічний кращий результат - 13,02 секунди, але цього виявилося замало, щоб увійти до вісімки фіналісток. У своєму півфінальному забігу Плотіцина фінішувала на 6-му місці. Особистий рекорд Ганни на цій дистанції - 12,93 секунди (2014 рік, Брауншвейг, Німеччина).

За підсумками трьох півфінальних забігів (24 учасниці) наша землячка мала 11-й результат. Цікаво, що з таким же результатом - 13,02 сек. до фіналу змогла пробитися Памела Дуткевич (Німеччина) - їй поталанило вийти до вирішального забігу за регламентним нормативом, який передбачає, що з трьох півфіналів до фіналу напряму (без урахування часу) виходять спортсменки з двох перших місць у кожному із трьох півфінальних забігів. А Ганна Плотіцина виступила у найсильнішому півфінальному забігу, переможець якого Аліна Талай (Білорусь) увійшла до фіналу з найкращим результатом за підсумками усіх трьох півфінальних забігів - 12,76 секунди.

 

спорт, легка атлетика, Плотіцина

За темою:

  • Через аномальну спеку водії і кондуктори громадського транспорту втрачають свідомість
  • У Полтаві запустять новий тролейбусний маршрут
  • У центрі Полтави можуть перекрити частину вулиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.