ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:01 08.07


Коломойський і Григоришин поділили обленерго

"Полтаваобленерго" буде одноосібно контролюватися групою "Приват" Ігоря Коломойського, а "Сумиобленерго" і "Чернігівобленерго" будуть підконтрольні "Енергетичному стандарту" Костянтина Григоришина.

Про це йдеться в матеріалі на "Економічній правді". Як повідомляється, організаційна частина відділення вже виконана.

На підставі відповідних рішень наглядових рад менеджери Григоришина виведені з правління полтавської компанії, а підлеглі Коломойського позбулися аналогічних посад у сумському і чернігівському підприємствах,

- йдеться в матеріалі.

Варто відзначити, що ці кадрові ротації були розпочаті в квітні 2016 року, а завершені 1 червня, коли правління багатостраждальної "Полтаваобленерго" вдалося укомплектувати "приватівцями" Русланом Струнким і Владиславом Стріковим.

Підведена риска під подвійним управлінням створила ідеальне підґрунтя для того, щоб Коломойський і Григоришин переключилися на процес корпоративного розлучення. Єдиної позиції в групах з цього приводу немає,

- пише автор.

Судячи з усього, все до того йде,

- повідомив ЕП один з членів правління полтавського обленерго з "приватівської" команди.

Чи буде корпоративне розлучення, поки невідомо,

- це неофіційна відповідь представника "Енергостандарту".

Є як мінімум дві причини, що штовхають Коломойського і Григоришина до оперативного акціонерного поділу. Перша - групи поспішають виправити порушення статутів, допущені при затвердженні згаданих менеджерів. Ці кадрові перестановки стверджували наглядові ради, які не мали на це права. Значить, "Привату" і "Енергостандарту" потрібно якомога швидше самостійно провести збори акціонерів і позбавити нові фігури від приставок "т.в.о.".

Друга - корпоративне "розлучення" позбавить групи від однієї з найважчих умов згаданої акціонерної угоди-2010: взаємного зобов'язання про нарощування часток у спільних компаніях тільки за згодою партнера.

Як зазначається, ця свобода дій їм доречна: в 2016 році ФДМ планує продати обленерго, в якому у "Привата" і "Енергостандарта" є мінімум два спільних підприємства - запорізьке і тернопільське обленерго.

Полтаваобленерго

За темою:

  • Зменшать кількість полтавців, підключених до критичної інфраструктури
  • Багатоповерхівку у Полтаві повністю лишили без електрики. ВІДЕО
  • "Укренерго" по-новому розподіляє електричну потужність
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.