ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:01 09.07


На Полтавщині не зареєстровано кримінальних порушень виборчого законодавства

Поліція інформує, що станом на 9 липня 2016 року на території Полтавщини зареєстровано вісім повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Зафіксовані факти містять ознаки адміністративних правопорушень, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення, повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області.
На території Полтавщини проміжні вибори народних депутатів України, заплановані на 17 липня 2016 року, відбудуться на 151-му одномандатному виборчому окрузі з центром у Лохвиці та на 216-ти виборчих дільницях п'яти районів: Гадяцького, Гребінківського, Лохвицького, Лубенського, Пирятинського та Чорнухинського.

Більшість правопорушень, зареєстрованих поліцією стосуються порушення порядку та обмежень щодо ведення передвиборної агітації.
Так, 8 липня у Гребінківському районі поліція виявила трьох малолітніх дівчат, віком від 9 до 11 років, які розкладали у поштові скриньки друковані матеріали передвиборної агітації, оформлені з порушенням встановлених законом вимог. Діти пояснили, що поширити агітаційні листівки за винагороду їм запропонувала невідома жінка. Загалом дівчата отримали від "замовниці" близько 100 листівок. Поліція встановлює особу ініціатора розповсюдження агітаційних матеріалів, яку буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

У поліції зазначають, що в області не зареєстровано жодного факту порушення виборчого законодавства, що містить ознаки кримінального правопорушення.

вибори, агітація, поліція, закон

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.