ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:48 11.07


Вагони з Полтавщини працюватимуть у харківському метро

Крюківський вагонобудівний завод, єдиний в Україні виробник пасажирських вагонів і вагонів метрополітену, до кінця поточного року поставить комунальному підприємству "Харківський метрополітен" п'ятивагонні поїзди.

Згідно з інформацією в системі держзакупівель ProZorro, відповідний договір вартістю 198,96 млн грн (в тому числі 33,16 млн грн ПДВ) підписаний сторонами 21 червня.

У складі поїзда - два головних вагона з асинхронним двигуном, два проміжних моторних вагона і один безмоторний. Середній термін служби вагонів - 31 рік.

Торги були проведені за договірною процедурою з урахуванням відсутності конкуренції.

Згідно з угодою, 30 млн грн буде виплачено КВБЗ протягом місяця з дати підписання договору, а потім щомісяця - по 15,26 млн грн (до червня 2018 року).

Як повідомлялося, Харківський метрополітен має намір протягом трьох років (до середини 2019 роки) має намір провести заміну обладнання рухомого складу і ряд інших ремонтів.

Відповідний тендер в травні поточного року виграло харківське ТОВ "ВАГО-РЕВ" (сума договору - 727,54 млн грн). У тендері також брало участь ПАТ "КВБЗ", пропозиція якого становила 727,64 млн грн.

Рік тому метрополітен також купив у КВБЗ п'ятивагонні поїзди метро за 118,8 млн грн.

КВБЗ є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони). Завод також виробляє запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, вагони метро, ескалатори і запчастини до них, контейнери, дорожню техніку.

економіка, вагони, КВЗ, метро

За темою:

  • У Кременчуці випустили самоскид з крано-маніпуляторною установкою
  • Майно колишнього Лубенського винзаводу повторно виставили на аукціон
  • Ferrexpo запустила склад концентрату на Полтавському ГЗК
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.