ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 03.08


На Полтавщині "бронюють" від армії працівників підприємств

112 підприємств, устав та організацій, які працюють на Полтавщині, визнали критично важливими для функціонування економіки й забезпечення нормальної життєдіяльності регіону.

Зокрема, це лікувальні заклади, підприємства нафтогазового комплексу та комунального господарства, сільськогосподарські, переробні, торговельні.

«При Полтавській ОВА продовжує працювати відповідна комісія, яка розглядає заявки згідно з визначеними критеріями. Завдяки напрацьованому механізму після визнання організації критично важливою вона може забронювати 50% військовозобов’язаних працівників», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін.

За результатами засідань комісії вже отримано 10 позитивних відповідей від Мінекономіки після погодження Генштабом про бронювання працівників. Від безперебійної роботи установ залежить економічна стабільність, наповнення бюджетів, отримання якісних медичних та освітніх послуг, продовольча безпека.

Ознайомитися з деталями, критеріями, етапами отримання статусу критично важливого підприємства та завантажити зразок заяви можна за посиланням: https://poda.gov.ua

бронь, війна

За темою:

  • Через атаку рашистів у Кременчуці кілька пам'яток культурної спадщини зазнали пошкоджень
  • На Полтавщині міського голову підозрюють у зловживаннях
  • Полтавський фотохудожник представив проєкт "Портрети війни"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.