21:15 17.07

Павло Мотрій завоював "бронзу" Кубка України з плавання

У Броварах завершився турнір національного Кубка України з плавання, за підсумками якого наші земляки завоювали три медалі. Останню виграв Павло Мотрій - на найдовшій дистанції вільним стилем.

В останній день змагань, 16 липня, в останньому номері кубкової програми - на найдовшій дистанції плавання у басейні - 1500 метрів вільним стилем - полтавець Павло Мотрій став бронзовим призером, фінішувавши з результатом 16 хвилин 36,57 секунди.

Тут переміг Денис Діас із Київської області (16:27,81), а срібним призером став харків'янин Олександр Світличний (16:34,57).
Перед цим, нагадаємо, у перший день змагань Кубка України з плавання, срібними призерами у чоловічій першості стали полтавці Богдан Касьян (50 метрів на спині) та Ярослав Денисенко (400 метрів вільним стилем).