10:41 19.07

Віталій Отисько завоював "золото" чоловічого етапу Кубка світу і "срібло" юнацького чемпіонату Європи

У Даугавпілсі (Латвія) відбувся міжнародний фестиваль гирьового спорту-МСГС (Міжнародного союзу гирьового спорту), до програми якого входили: чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат, 3-й етап Кубка світу серед чоловіків та жінок, світовий Гран-Прі серед ветеранів та перший в історії чемпіонат світу серед жінок з гирьового довгого циклу.

В юнацькому чемпіонаті Європи у складі збірної України виступали двоє представників Полтавщини. Наш земляк Віталій Отисько завоював срібну медаль юнацького Євро у ваговій категорії до 68 кг (у гирьовому двоборстві), а Владислав Хоменко серед юнаків був четвертим у ваговій категорії до 73 кг.

Наступного дня, 17 липня, юнака з Полтавщини Віталія Отиська включили до складу чоловічої збірної України за програмою міні-естафети (3 учасники), за підсумками якої українці стали переможцями на третьому етапі Кубка світу.