12:33 19.07

Павло Кравченко завоював "срібло" на етапі Кубка України з картингу

У Києві на спорткомплексі "Чайка" відбувся третій етап Кубка України з картингу (національні класи картів), в якому змагалися гонщики у восьми класах картів.

Кращого результату серед полтавців - представників СТК "Лтава" - на третьому етапі досяг Павло Кравченко, який став срібним призером у класі картів "Популярний-юніор". Наш земляк за підсумками двох фінальних заїздів набрав 25 очок (у першому заїзді - четверте місце, 10 очок; у другому - друге, 15 очок). Цікаво, що бронзовим призером тут став киянин Владислав Сарапук, який двічі фінішував третім і набрав 24 очка (по 12 очок за треті місця у двох гонках). Він лише одне очко програв полтавцю, який був четвертим та другим.

Ще один гонщик СТК "Лтава" Платон Лобач у класі картів "Піонер-Н-міні" фінішував на п'ятому місці на цьому етапі Кубка України.