ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:49 21.07


У Полтаві за збут незаконного виготовленого бензину засудили заступника директора нафтобази

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік, набрав чинності вирок суду відносно одного з керівників нафтобази Полтавської області, який намагався збути підроблений бензин.

Як встановили працівники податкової міліції, 34-річний заступник директора нафтобази, не будучи зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності та не маючи права на здійснення підприємницької діяльності, діючи з корисливих мотивів, із використанням службового становища, минулого року придбав близько 100 тонн незаконно виготовленого бензину марки А-92 та намагався його збути. При цьому, використовуючи своє службове становище, надав підлеглим працівникам вказівку пропуску на територію нафтобази автоцистерн, які перевозили незаконно виготовлені нафтопродукти, і їх зливу в порожній резервуар нафтобази.

Однак, поки ділок намагався збути вказані нафтопродукти, до нього з обшуком завітали працівники податкової міліції та вилучили незаконно виготовлений бензин. Проведене експерте дослідження показало, що вилучені нафтопродукти не відповідають вимогам Державних стандартів і технічному регламенту до автомобільних бензинів, а отже є виготовлені шляхом змішування різних компонентів і присадок.

Вироком суду заступника директора нафтобази засуджено до сплати штрафу у розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн, із конфіскацією незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

поліція, податкова, бензин

За темою:

  • У Полтаві автівка врізалася в електроопору
  • У 27 громадах області працюють шерифи
  • У Кременчуці на вулиці помер 40-річний чоловік
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.