ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 22.07


Мешканці Браїлок мусять знайти 1,5 мільйона, аби не залишитися без світла

Будинки на вул. Маршала Бірюзова, мешканці яких нещодавно перекривали дороги через блекаут, можуть знову залишитися без світла: грошей на ремонт їхньої трансформаторної підстанції у "Полтавхіммашу" немає.

Як з'ясувалося, 1,5 млн грн. коштує ремонт і передача на баланс енергетикам проблемної трансформаторної підстанції ПАТ "Полтавхіммаш", від якої живляться багатоквартирні будинки на вул. Бірюзова, 90, 92, 94, 96. Справа в тім, що підприємство-балансоутримувач цього обладнання – банкрут. А ПАТ "Полтаваобленерго" категорично не хоче забирати, а потім обслуговувати трансформатор у поганому технічному стані. Про це ексклюзивно виданню Poltava365.com повідомив голова ОСББ "Маршала Бірюзова – 92" Владислав Василець:

Наступного дня після того, як ми залишилися без світла через пошкодження у грозу трансформатора, зустрічалися із заступником міського голови Чепурком. Про нашу ситуацію знає і мер Полтави Олександр Мамай. Вони домовилися про допомогу з керівництвом обленерго, звідки приїжджала пересувна лабораторія для вивчення стану трансформатора, що згорів. Тоді-то і стало відомо, що обладнання у жахливому стані і без капітального ремонту ніхто його на баланс не забере. У той же час ПАТ "Полтавхіммаш" - банкрут. Кілька років тому його працівники ремонтували підстанцію, але, як бачимо, запасу міцності вистачило до першої серйозної грози. Що буде далі – я не знаю. Але вдячний міській владі, що допомогли нам у скрутній ситуації

Нагадаємо, 20 липня через відсутність води та світла в своїх помешканнях мешканці будинків на Браїлках перекривали рух транспорту на вулицях М.Бірюзова та Ковпака.

ЖКГ, ремонт, протест

За темою:

  • У Полтаві відбулись чергові обшуки у справі розкрадання місцевого бюджету
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.