15:15 23.07

Синиця впевнено розпочала командний чемпіонат України у легкоатлетичному семиборстві

23 липня у Кропивницькому стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, а також командний чемпіонат із легкоатлетичних багатоборств.

Полтавка Інна Синиця, яка вже була призеркою як літніх, так і зимових чемпіонатів України з семиборства та п'ятиборства, і цього разу упевнено стартувала. У першому виді програми - бігу на 100 метрів із бар'єрами полтавка фінішувала з результатом - 14,87 секунди (це - 859 очок), потім - у стрибках у висоту вона підкорила 1 метр 71 сантиметр (це - 867 очок).
Після двох номерів програми, які входили до ранкової сесії змагань 23 липня, Інна Синиця набрала 1726 очок і посідає друге місце. Нашу землячку випереджає Ірина Рофе-Бекетова (Харківська обл.), яка має 1862 очка.
Переможці командного чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств – серед  чоловіків (десятиборство) та жінок (семиборство) визначаться у вечірній сесії змагань 24 липня.