10:30 24.07

Гончаренко дострибнув до "бронзи" командного чемпіонату країни з легкої атлетики

23 липня у Кропивницькому відбулися старти першого змагального дня командного чемпіонату України з легкої атлетики серед чоловіків та жінок, за підсумками якого в атлетів Полтавщини з'явилася перша нагорода.

Бронзовим призером у стрибках у довжину став представник Полтавщини Сергій Гончаренко - 7 метрів 36 сантиметрів. Четверте місце у секторі для стрибків у довжину також дісталося нашому земляку Віктору Ємцю (7 метрів 06 сантиметрів).
В окремому командному чемпіонаті країни з легкоатлетичних багатоборств полтавка Інна Синиця після першого дня - після чотирьох номерів програми із семи - продовжує перебувати на другій позиції у жіночому легкоатлетичному семиборстві із сумою - 2993 очка. Крім того, Інна Синиця виступила ще й в окремій жіночій першості зі штовхання ядра, за підсумками якої вона посіла шосте місце (12 метрів 36 сантиметрів).
Також шосте місце посіла наша землячка Наталія Забодіна - у стрибках у висоту (1 метр 65 сантиметрів).