12:29 25.07

Полтавські хокеїстки невдало стартували на юніорському Євро

У місті Глазго (Шотландія) розпочався чемпіонат Європи з хокею на траві серед юніорок (18 років) у Дивізіоні 2, в якому у складі збірної України виступають чотири полтавки: воротар Ірина Байрачна та польові гравці Ілона Регіна, Олександра Білоус та Анастасія Сухотіна.

У першому матчі групи "А" українки програли збірній Білорусі - 1:5. Перший тайм завершився внічию (1:1). Українки відновили рівновагу за кілька секунд до перерви. У другому таймі наша збірна стрімко побігла вперед, але натомість - пропустила два голи на контратаках білорусок. Після такого шоку гра в українок розклеїлася й вони пропустили ще двічі.

У наступних матчах у групі "А" збірна України зіграє з юніорками Франції та Литви. У грі між ними француженки перемогли литовок - 4:1.