ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 30.07


Порушникам містобудівного законодавства виписали штрафів на 1,77 мільйона

Департамент Держархбудінспекції в Полтавській області за результатами численних перевірок тільки з початку року покарав порушників містобудівного законодавства штрафами на загальну суму 1 млн. 774 тис грн.

За півроку на Полтавщині було видано 146 приписів та винесено 22 постанови за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Про це повідомили в Державній архітектурно-будівельній інспекції України.
Найбільші штрафи були накладені на замовника будівництва ПрАТ "МТС Україна", який вказав у декларації про початок виконання будівельних робіт недостовірні дані та передав проектну документацію з порушеннями будівельних норм. Загальна сума штрафів склала 173 062 гривень.
Також був оштрафований замовник будівництва ПАТ "Укргазвидобування", який зазначив недостовірні дані у декларації про початок виконання будівельних робіт та не забезпечив здійснення технічного нагляду на об’єкті. Порушника будівельних норм було оштрафовано на суму 182 700 грн.

Всього за півроку, за даними "Новин Полтавщини", було видано 146 приписів та винесено 22 постанови за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.