17:09 30.07

Мотоболісти України програли всі матчі чемпіонату Європи

30 липня у Буделі (Голландія) завершився груповий етап чемпіонату Європи з мотоболу, де у складі збірної України виступали вісім гравців із Полтавщини. Це був найгірший виступ українців за історію їх виступів на Євро.

Україна - Литва - 2:10

Останній матч групового раунду Україна - Литва перетворився на дербі аутсайдерів, в якому зустрічалися дві збірні, які в усіх попередніх матчах не змогли набрати жодного очка. Й цього разу збірна України програла - і знову розгромно - 2:10, зазнавши шостої поспіль поразки на чемпіонаті Європи. Перший період українці програли - 0:3, другий період завершився внічию - 2:2, у третьому та четвертому періодах також перемогли литовці - 2:0 і 3:0.

Уперше в історії збірна України за підсумками одного з чемпіонатів Європи не змогла здобути жодної перемоги, маючи при цьому просто катастрофічну різницю забитих і пропущених голів. У Буделі українці програвали: Голландії - 3:10, Франції - 2:6, Росії - 0:14, Німеччині - 0:9, Білорусі - 3:7 і Литві - 2:10.
Підсумкова таблиця групового раунду: Росія - 11 очок (м'ячі - 48:10), Німеччина - 9 (33:14), Білорусь - 8 (23:19), Франція - 8 (21:17), Голландія - 4 (24:27), Литва - 2 (15:31), Україна - 0 (10:56).

Сьогодні ввечері у Буделі в півфінальних матчах плей-офф чемпіонату Європи гратимуть: Німеччина - Білорусь і Росія - Франція.