10:45 31.07

Марія Дрбоян стала призеркою чемпіонату світу з сумо

В Улан-Баторі (Монголія) відбувся об'єднаний чемпіонат світу з боротьби сумо, у програмі якого відбулися чемпіонат світу серед юніорів та юніорок, серед чоловіків і жінок.

На жіночому чемпіонаті світу свої чергові медалі завоювала Марія Дрбоян (Полтавська-Харківська обл.). В особистій першості серед жінок вона стала срібною призеркою у ваговій категорії понад 80 кг. А бронзову медаль наша землячка виборола у командній першості у складі жіночої збірної України: Аліна Бойкова (до 65 кг), Марина Максименко (до 80 кг), Марія Дрбоян (понад 80 кг) та Іванна Березовська (абсолют).

Протягом останніх п'яти років наша землячка Марія Дрбоян систематично виборює медалі чемпіонатів Європи та світу з боротьби сумо.