13:05 31.07

Олег Боровик виступив у фіналі чемпіонату світу з веслування

31 липня у Мінську (Білорусь) на чемпіонаті світу з веслування на каное та байдарках серед юніорів та молоді (до 23 років) полтавець Олег Боровик виступив у своєму першому в житті фіналі.

Наш земляк посів восьме місце у молодіжній першості з веслування на каное (200 метрів) із результатом - 40,796 секунди.

Цей фінал виявився напрочуд рівним - усі дев'ять фіналістів мали результат - по 40 секунд із "копійками". Про гостроту боротьби свідчить фотофініш цього фіналу, на якому видно, що всі фіналісти фінішували на відстані "половини весла" один від одного. Тут переміг Тіаго Тавареш (Португалія) - 40,071 сек., срібним призером став Вадим Коробов (Литва) - 40,191 сек., бронзовим - Сергій Ємельянов (Казахстан) - 40,481 сек. Перед цим Олег Боровик переміг в одному із кваліфікаційних заїздів та був другим в одному із півфіналів.

Сьогодні ж, 31 липня, у Мінську на Олега Боровика чекає ще один фінал молодіжного чемпіонату - на каное-четвірці (500 метрів), у якому він виступатиме разом із полтавцем Дмитром Загнієм, а також Бориславом Бизу і Богданом Чабаном.