10:18 04.08

Веслувальники Полтавщини завоювали 12 медалей юнацького фіналу "Стрімких човнів"

У Дніпрі відбувся фінал чемпіонату України серед закладів фізичної культури та спорту "Стрімкі Човни" з веслування на байдарках та каное, за підсумками якого представники Полтавщини (з Полтави, Горішніх Плавнів та Кременчука) загалом завоювали 12 медалей (4 золоті, 3 срібні, 5 бронзових).

Героїнями фіналу у молодшій віковій групі (2002-2003 рік народження) стали полтавки Вікторія Мороз і Вікторія Мунтян - вони завоювали три медалі, з яких дві золоті. Полтавки запам'яталися тим що перемагали у фіналах на байдарці-двійці з величезною перевагою: на 1000 метрів (4 хвилини 31,89 секунди) вони випередили срібних призерок на понад 5 секунд, а на дистанції 3000 метрів (13 хвилин 28,76 секунди) дали фору срібним призеркам у понад 11 секунд! На дистанції 500 метрів полтавки стали бронзовими призерками.

У старшій віковій групі (2000-2001 рік народження) на байдарці-двійці (5000 метрів) чемпіонами стали полтавці Олександр Конь і Данило Мєзін, з результатом - 20 хвилин 13,41 секунда.

Полтавці Єгор Дубінін та Ігор Кудря стали чемпіонами у молодшій віковій групі на каное-двійці (500 метрів) з результатом у фіналі - 2 хвилини 11,95 секунди.

Тричі бронзовими призерами були Максим Антонов і Олександр Бондаренко з Горішніх Плавнів - серед юнаків молодшого віку на каное-двійці: на дистанціях 500, 1000 і 3000 метрів.

Дві срібні медалі в активі Максим Гошка і Миколи Повара з Полтави, які виступали серед юнаків старшої вікової групи на байдарці-двійці (500 і 1000 метрів).

Анастасія Урюмцева з Горішніх Плавнів виборола "срібло" серед старших дівчат на байдарці-одиночці (5000 метрів), а Олександра Манюк із Кременчука - "бронзу" серед молодших дівчат на каное-одиночці (500 метрів).