21:27 05.08

ФК "Полтава" програв домашній матч сумчанам. ВІДЕО

5 серпня на полтавському стадіоні "Локомотив" відбувся матч третього туру першості країни з футболу серед команд першої ліги. ФК "Полтава" поступився сусідам із Сум - 0:2, пропустивши двічі у другому таймі.

ФК Полтава - ФК Суми - 0:2 (0:0)

Голи: Брікнер 67, Жаріков 90+2.

Після двох стартових турів команда Анатолія Безсмертного мала стовідсотковий показник - дві перемоги. Уболівальники, які завітали на подільську арену, сподівалися на успіх полтавців і сьогодні, проте гості з Сум мали іншу думку. Після "сухого" першого тайму, голи Брікнера та Жарікова дозволили гостям відсвяткувати вікторію.

"Суми" з чотирма очками наразі на восьмому місці, полтавці - на сьомому.

Результати інших матчів туру: "Верес" - "Тернопіль" - 4:2, "Іллічівець" - "Інгулець" - 1:0, "Нафтовик-Укрнафта" - "Скала" - 1:2, "Миколаїв" - "Гірник-Спорт" - 0:1 (Марусич 90), "Черкаський Дніпро" - "Десна" - 1:0, "Геліос" - "Авангард" - 0:0, "Оболонь-Бровар" - "Арсенал-Київ" - 0:1.