ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:02 07.08


Мосієнко і Кришталь залишилися без нагород Євро-2016 із шашок

У Пінську (Білорусь) відбувся чемпіонат Європи з шашок-100, в якому у складі збірної України виступали полтавки Дарина Мосієнко (міні-кадети, до 13 років) і Валерія Кришталь (юніорки, до 19 років).

Обидві наші землячки у першостях із класичної гри фінішували з однаковими результатами після 9-ти турів - по 11 очок, але їхня стратегія була зовсім різною. Поєднувало їх, напевно, те, що вони втрачали шанси у боротьбі за медалі в останніх турах.
Дарина Мосієнко серед міні-кадеток (28 учасниць) посіла 5-е місце, вона здобула п'ять перемог, одну гру завершила внічию і програла три поєдинки. У 8-му, передостанньому турі полтавка програла майбутній чемпіонці Ользі Булаковій (Росія), а в останньому, 9-му турі зіграла внічию з Дар'єю Бравою (Білорусь), яка й стала бронзовою призеркою з підсумковим результатом - 12 очок (на одне очко більше, ніж у Мосієнко).
Валерія Кришталь серед юніорок (24 учасниці) посіла 6-е місце, вона здобула три перемоги, п'ять разів грала внічию і програла лише один матч. Прикро, що полтавка програла росіянці Агаті Парахіній (у 6-му турі), адже наша землячка змогла зіграти внічию з іншими росянками: майбутньою чемпіонкою Аюнікою Кучкіною (у неї - 14 очок) та срібною призеркою Руфіною Аюповою, яка фінішувала, маючи 12 очок.
Тепер наші землячки у Пінську спробують стати призерками Євро-2016 із шашок-100 - у першостях зі швидкої гри та бліці.

спорт, шашки

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.