15:30 11.08

Костянтин Уткін переміг на етапі ветеранського Кубка ФМСУ з мотокросу

У Краматорську відбувся 4-й етап Кубка ФМСУ (Федерації мотоциклетного спорту України) серед ветеранів з мотокросу, в якому виступив досвідчений гонщик з Полтави, майстер спорту Костянтин Уткін.

У першості серед ветеранів (група 1) Костянтин Уткін упевнено переміг, він виграв два фінальні заїзди і набрав максимум турнірних очок - 50 (по 25 очок за перемогу у кожному із заїздів). У цій ветеранській номінації призерами 4-го етапу Кубка України стали місцеві мотокросмени: срібним - Сергій Пузанов (Добропілля) - 44 очка, бронзовим - Руслан Шутько (Бахмут) - 38 очок.

У генеральній класифікації сезону полтавець Костянтин Уткін лідирує за підсумками чотирьох етапів Кубка України серед ветеранів. Однак попереду ще більше етапів Кубка ФМСУ - п'ять, які відбуватимуться: на Рівненщині (Корець), Кропивницькому, Краснограді, Житомирі, а місце проведення дев'ятого, фінального етапу визначиться пізніше.