ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:04 15.08


Полтавщина й Молдова хочуть спільно займатися сільським господарством

Полтавщина планує співпрацювати з Республікою Молдова у галузі насінництва, тваринництва, садівництва та органічного виробництва.

Про це йшлося під час зустрічі директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергія Фролова із заступником Міністра Сільського Господарства Республіки Молдова Ніколаєм Олару.

"Ми зацікавлені співпрацювати у галузі насінництва. Не лише закуповувати, а й вирощувати насіння молдовської селекції на ділянках гібридизації на Полтавщині. Також ми розвиваємо в області садівництво, й обласна Програма це передбачає. Тож досвід Молдови нам не завадить. Ну й, звичайно, органічне землеробство. Мова йде про вирощування овочів і фруктів. Ця тема — цікава, нова і важлива. Також ми запропонували співробітництво у галузі селекції тваринництва", – наголосив Сергій Фролов.

"На відміну від Полтавщини, у Молдові опрацьовуємо більше 1,5 млн га землі. Для вашої області ми постачаємо насіння соняшнику. До речі, плануємо подивитися, як полтавські фермери вирощують сонях із нашого насіння. Ми хочемо розвивати ці зв’язки, щоб вигоду отримали обидві сторони. Хочемо повчитися й у сфері тваринництва. У свою чергу, ми б поділилися досвідом вирощування виноградників", – розповів заступник Міністра Сільського Господарства Республіки Молдова Ніколай Олару.

Щороку Україна експортує у Республіку Молдова промислову та сільськогосподарську продукцію на суму понад 23 мільйона доларів США. З Полтавщини постачають переважно товари промисловості, а також цукор та олію. Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених молдовськими інвесторами у підприємства області, складає понад 85 тисяч доларів США.

сільське господарство, Молдова

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.