15:45 16.08

Павло Алтухов залишився без медалі Олімпіади

16 серпня представник Полтавщини Павло Алтухов у Ріо-де-Жанейро виступив в олімпійському фіналі з веслування на каное-одиночці на дистанції 1000 метрів.

Наш земляк у фіналі фінішував на п'ятому місці з результатом 4 хвилини 01,587 секунди. Олімпійським чемпіоном став найрейтинговіший у цьому виді програми спортсмен - німець Себастьян Брендель (3:56,926), срібна медаль дісталася бразильцю Ісакісу душ Сантошу (3:58,529), бронзова - веслувальнику українського походження з Молдови Сергію Тарновському (4:00,852).

Уже з проміжної позначки 250 метрів наш земляк почав відставати від квартету лідерів заїзду. На половині дистанції (500 метрів) ще жевріла надія, що Павло зможе вклинитися у боротьбу за нагороди. Але на позначці 750 метрів стало очевидним, що шансів зійти на олімпійський п'єдестал у Алтухова вже практично немає. Чи не єдиною, проте слабкою втіхою для Павла може бути те, що він зміг випередити свого незручного суперника, який також був фаворитом у боротьбі за олімпійські медалі - чеха Мартіна Фуксу, який фінішував шостим.