11:00 17.08

Шахісти Полтави узяли "срібло" і "бронзу" ветеранського чемпіонату України з бліцу

У Сумах завершився чемпіонат України з шахів серед ветеранів, останнім турніром якого була першість із бліцу (блискавичної гри).

У номінації ветеранів понад 65 років (11 турів, 16 учасників) Віктор Твердохлєбов став срібним призером, набравши 9 очок. "Бронза" дісталася іншому полтавцю - Віктору Бардару (7 очок), на четвертому місці ще один полтавець - Володимир Цушко (також 7 очок).

В абсолютній першості із бліцу (ветерани до і після 65 років) Віктор Твердохлєбов став бронзовим призером.

Загалом майстер спорту, 20-разовий чемпіон Полтавщини Віктор Твердохлєбов у Сумах виборов 5 медалей цьогорічного чемпіонату України серед ветеранів: дві золоті - у швидкій грі (абсолют і понад 65 років), срібна - у бліці (понад 65 років) та дві бронзові - у бліці (абсолют) та класичній грі (понад 65 років).