20:20 18.08

Іванов фінішував передостаннім в олімпійському триатлоні

18 серпня у Ріо-де-Жанейро на Олімпійських іграх наш земляк Іван Іванов виступив у триатлоні, в якому фінішував на 49-му місці - передостаннім серед тих атлетів, які змогли дістатися фінішу.

Всю дистанцію олімпійського триатлону (плавання - 1,5 км, велогонка - 38,48 км, біг - 10 км) Іванов здолав за 1 годину 56 хвилин рівно.
Окремі показники нашого земляка такі: плавання - 18 хвилин 58 секунд (це - 53-й результат); транзит №1 - переодягання з плавання до велогонки (51 секунда); на дистанції велогонки - 50-й результат, за сумою плавання і велогонки - 1 година 20 хвилин 15 секунд; транзит №2 - переодягання від велогонки до бігу (43 секунди); на дистанції бігу - 35-й результат, за сумою плавання, велогонки та бігу - підсумковий результат - 1 година 56 хвилин (49 місце).
Єдиним учасником, якого зміг випередити Іванов серед тих, хто зміг не зійти з дистанції, виявився китаєць Жунь Бья, який програв українцю дві хвилини.
Олімпійським чемпіоном, як і 2012 року, став британець Елістер Браунлі (1:45:01), срібним призером - його молодший брат Джонатан Браунлі (1:45:07), бронзовим - південноафриканець Генрі Шуман (1:45:43).