ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:03 19.08


На Полтавщині побував Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні

Полтавщину відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. Він зустрівся із керівництвом області та міста.

На зустрічі у Полтавській ОДА йшлося про активне співробітництво України та Японії, а також зовнішньоекономічні зв’язки Японії та Полтавщини.

Зовнішньоторговельний оборот товарів Полтавщини з Японією за січень-травень поточного року становив 259,2 млн дол. США. При цьому, експорт продукції склав 70,8 млн дол. США, а імпорт — 188,4 млн дол. США. Питома вага Японії становить 1 % від загальнообласного обсягу зовнішньоторговельних стосунків з країнами світу. Щодо експорту цей показник становить 0,5 % від обсягу експорту продукції області, щодо імпорту — 1,3 % від обласного імпорту. В товарній структурі полтавського експорту продукції до Японії переважають поставки руди, шлаків та золи,

зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Що стосується міжнародного співробітництва, то одне з підприємств, що розташоване на Полтавщині, за співпраці з Японією реалізує комплексну модернізацію рухомого складу столичного метрополітену. До цього часу спільно з японськими виробниками вже успішно реалізували два етапи проекту комплексної модернізації рухомого складу Київського метрополітену. Також передбачили організацію з розробки новітніх енергетичних та промислових технологій.

В Полтавській області з липня 2015 року реалізують проект "Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні", що впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) за фінансової підтримки Уряду Японії та в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою. За час діяльності проекту в області створили 108 нових робочих місць в межах компоненту "Створення нових робочих місць для ВПО" на загальну суму 4,6 млн грн.

візит, дипломатія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.