17:36 19.08 1588
Невеликі маршрутки і автобуси, згідно з планами керівництва міста і зокрема відділу транспорту виконкому, вже через кілька років повністю зникнуть з основних маршрутів міста.
 
  
    Згідно з концепцією розвитку транспорту, яка, по суті, являє собою план на найближчі шість років, після вивчення пасажиропотоку в місті будуть сформовані магістральні, підвізні та внутрішні маршрути між кварталами.
На основних маршрутах планується залишити тільки тролейбуси і великі автобуси. Транспорт поменше буде обслуговувати підвізні і внутрішні маршрути. Про це сьогодні в ході засідання регламентної комісії і розгляду питань порядку денного сесії розповів начальник відділу транспорту Руслан Івашина.
Він також зазначив, що тролейбусний парк потребує значного оновлення, так як 60% тролейбусів вже застаріли. Однак всі нововведення традиційно вимагають фінансування, а це питання, схоже, вирішать на сесії, пише "Кременчуцька газета".
 
                  
                      У Полтавській облраді проведуть таємне голосування щодо звільнення трьох заступників голови
                      15:00   27.10 
                    
                  
 
                  
                      На Полтавщину завітав дипломат Дмитро Кулеба
                      13:15   25.10