19:45 22.08

Той самий Каспер. Героєм гандбольного фіналу в Ріо став наш добрий знайомий

В останній день Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро героєм гандбольного фінального матчу серед чоловіків став гравець збірної Данії Каспер Зондергаард, якого добре пам'ятають у Полтаві. Він тут грав!

Не минуло ще й п'яти років, як у Кубку ЄГФ ГК "Динамо-Полтава" - у третьому раунді турніру - програв "Ск'єрну" (Данія), у складі якого тоді блискуче діяв капітан команди Каспер Зондергаард. Він отримав чимало оплесків від наших земляків - шанувальників гандболу, які 3 грудня 2011 року переповнили динамівський палац спорту у Полтаві.
Зондергаард (тепер йому - 35 років) саме з 2011 року почав виступати у складі провінційного "Ск'єрну", в якому грає й нині. У той же час він є найвідомішим гравцем збірної Данії, у складі якої завойовував три медалі чемпіонатів світу: срібні (2011, 2013) та бронзову (2007), а також три медалі чемпіонатів Європи: золоті (2008, 2012) та срібну (2014).
У той же час Зондергаард зі збірною Данії вперше в історії завоювали золоті медалі Олімпійських ігор.

У Ріо-де-Жанейро данці, що цікаво, посіли третє місце у групі "А", в якій вони перемогли Аргентину - 25:19, Туніс - 31:23 і Катар - 26:25, та програли Хорватії - 24:27 і Франції - 30:33. У чвертьфіналі команда Зондергаарда перемогла Словенію - 37:30, у півфіналі - Польщу - 26:25.

Каспер Зондергаард став героєм фінального матчу, в якому Данія перемогла Францію - 28:26. Він має в активі чотири голи, але саме його м'ячі вирішили долю гандбольного "золота" ще до закінчення вирішальної гри. Так, Зондергаард збільшив перевагу Данії у вирішальний момент матчу до двох м'ячів (21:19), потім - до трьох (23:20), а згодом - взагалі до п'яти (25:20). Після цього доля гандбольного чемпіонства в Ріо була вирішена. Французи врешті-решт скоротили рахунок, але в останні хвилини фіналу Зондергаард і його команда вже грали з посмішками на обличчях...