ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:41 25.08


Лохвицька міська рада вважає недоцільним будівництво тимчасового мосту через Сулу

У Полтавській ОДА відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

На ньому вирішували напрямок перерозподілу коштів, виділених на будівництво об’їзного низьководного мосту через річку Сула.

Один із предметів розмови під час наради - Лохвицька міська рада, яка відмовляється від проекту по будівництву низьководного мосту через Сулу, вважаючи його недоцільним.

До департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА надійшло звернення від управління капітального будівництва, як головного розпорядника коштів ДФРР, щодо звернення Лохвицької міської ради, про відкликання проекту по будівництву мосту через Сулу

- сказала директор департаменту Інна Іщенко.

У листі зазначили, що даний проект є недоцільним. Загальна його вартість склала 2 млн 816 тис гривень. Ці кошти необхідно використати шляхом перерозподілу на інші проекти.

Зі свого боку ми хотіли, щоб цей міст був, але впроваджувати цей проект мають місцеві громади, в даному випадку вони в цьому не зацікавлені. Нам потрібно прийняти рішення про зміни в розпорядження Кабінету Міністрів щодо розподілу державних коштів за державними програмами регіонального розвитку

- сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Дії Лохвицької міської ради Андрій Пісоцький вважає безвідповідальними, адже часу на проведення тендерів для впровадження нових проектів не залишилось:

Вони надали нам пропозицію, що хочуть побудувати такий міст. У квітні завалились опори на існуючому мосту через Сулу, на капітальний ремонт необхідно близько 70 млн грн, тому вирішили зараз будувати об’їзний. Ми зустрічались з представниками місцевої громади, говорили про це. Прийняли рішення будувати, після чого був проведений та затверджений кошторис, але будівництво не розпочалось

 - зазначив він.

Директор департаменту економічного розвитку Інна Іщенко вважає, що на сьогодні є проекти, після реалізації яких залишились кошти. І з цього приводу також необхідно приймати рішення про перерозподіл.

У нас є ще проекти по Гадяцькій райдержадміністрації - придбання апарату штучної вентиляції легень для Гадяцької ЦРЛ. Проект завершений, є залишок в сумі 28 тисяч грн

- зазначила Інна Іщенко.

З учасниками тендерної процедури, від яких була прийняла пропозиція, укладено договір на 767 тис 900 грн. Залишок бюджетних коштів складає 28 тис 872 гривні.

Під час засідання, як зазначає прес-служба ОДА, обговорили можливості перерозподілу коштів серед проектів, які уже впроваджуються в області, але мають недостатнє фінансування, та серед проектів, які є наступними в черзі по реалізації.

Комісія одноголосно підтримала перерозподіл коштів на будівництво обласного кардіологічного диспансеру. Проектна вартість будівництва медичного закладу - 89 млн грн. Для реалізації цього проекту уже виділено з державного бюджету 21 млн грн та з обласного - 13 млн грн.

бюджет, гроші, видатки, Сула, міст

За темою:

  • Полтавщина фінансово допомогла південним областям України
  • Понад 692 мільйони ПДВ цьогоріч відшкодували полтавським платникам податків
  • Полтава може придбати військові облігації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.