ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 26.08


Городинець завоював "бронзу" юніорського чемпіонату країни зі стрільби

У Львові триває чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів (1998 року народження та молодших), у перші дні якого представник Полтавщини Максим Городинець завоював бронзову медаль.

Наш земляк змагався у стрілецькій вправі МП-11 (50 метрів, довільний пістолет, 40 пострілів) і став призером тільки за підсумками останньої, четвертої серії з 10 пострілів, в якій він продемонстрував найкращий результат серед усіх учасників у цій вправі - 96 очок із 100 можливих.

До того мало хто сподівався, що Городинець стане призером, адже у першій серії він вибив тільки 86 очок, у другій - 88, у третій - знову 86 очок. У сумі чотирьох серій - 356 очок, із якими - за додатковими показниками - Максим став бронзовим призером. Таку ж кількість очок мав і львів'янин Сергій Клещенко. У цьому випадку нашого земляка "врятувала" саме його остання і найрезультативніша серія.
У той же час Максим Городинець поступився юніорському чемпіону Богдану Кириленку із Вінницької області (360 очок), та срібному призеру - Кирилу Гуменюку із Черкащини (358 очок).

спорт, стрільба, Городинець

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.