00:40 27.08

Мотоболісти з Полтавського району виграли "бронзу" чемпіонату країни

26 серпня у Мачухах відбувся календарний матч чемпіонату країни з мотоболу, в якому місцева "Дружба" перемогла "Поділля" (Кам'янець-Подільський) - 6:0. Ця перемога дозволила команді з Мачух достроково забронювати третє місце.

Перший період гри завершився внічию (0:0), у другому - результат матчу фактично вирішив Володимир Калінін, який оформив хет-трик (3:0). У третьому періоді гол забив Олександр Кінаш (4:0), а в останньому, четвертому періоді на пару відзначилися і Калінін, і Кінаш.
Ця перемога - 6:0 - достроково забезпечила "Дружбі" бронзові медалі чемпіонату України 2016 року.

Становище команд: "Восход" (Вознесенськ) - 18 очок після 8 матчів (голи - 40:16), "Нива" (Вишняки) - 13 очок після 5 матчів (20:5), "Дружба" (Мачухи) - 11 очок після 7 матчів (22:12), "Колос" (Нові Санжари) - 3 очка після 6 матчів (8:19), "Поділля" (Кам'янець-Подільський) - 1 очко після 6 матчів (7:42).
До трійки кращих бомбардирів чемпіонату наразі входять: В'ячеслав Лазаренко ("Восход") - 18 м'ячів, Станіслав Червоний ("Восход") - 14 і Володимир Калінін ("Дружба") - 12 м'ячів.

27 серпня відбудеться матч чемпіонату України "Колос" - "Поділля" (у Стовбиній Долині), а 28 серпня - "Нива" - "Поділля" (у Вишняках).