12:12 28.08

Городинець завоював два "золота" стрілецького чемпіонату країни

У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів, одним із героїв якого став наш пістолетний снайпер Максим Городинець.

В останні дні змагань наш земляк став дворазовим чемпіоном в особистих першостях. Якщо у стрілецькій вправі МП-5 (25 м, спортивний пістолет, 30+30 пострілів) Городинець вибив 571 очко і здобув перемогу тільки за додатковими показниками (львів'янин Сергій Клещенко також мав 571 очко), то у вправі ПП-3 (10 м, пістолет пневматичний, 60 пострілів) наш земляк став чемпіоном із великою перевагою. Тут Городинець вибив 574 очка і на 5 очок випередив срібного призера Дениса Ворону з Івано-Франківської області.
Ці перемоги в особистих першостях сприяли тому, що й у командних першостях збірна Полтавщини також двічі ставала призером: срібним - у вправі МП-5 наші земляки вибили загалом 1638 (Максим Городинець - 571, Гліб Малихін - 535, Антон Кравченко - 532), бронзовим - у вправі ПП-3 - 1660 очок (Максим Городинець - 574, Гліб Малихін - 548, Антон Кравченко - 538).

Нагадаємо, що у перші дні чемпіонату Максим Городинець завоював також "бронзу" в особистій першості у вправі МП-11 (50 м, довільний пістолет, 40 пострілів). Таким чином у Львові Максим виборов 5 медалей (2 золоті, срібну і 2 бронзові).